ROBOTIZACE


KSK s.r.o. zajišťuje dodávky robotizovaných pracovišť

Naše firma zajišťuje dodávky robotizovaných pracovišť. Jedná se nejen o roboty, kolaborativní roboty (ABB, Doosan), externí osy, přípravky ale také o návrhy jednotlivých kompletních robotických buněk včetně safety řešení.
Nabízíme řešení s jednoduchým programováním a to jak v oblasti svařovaní, manipulace tak i v ostatních oblastech robotických řešení a to včetně s tím spojené automatizace celého procesu. Jsme dodavatelem automatizovaných a robotizovaných pracovišť s roboty ABB , Doosan. Naše společnost nabízí komplexní řešení pro robotizovaná pracoviště, která se především uplatňují při:obloukovém svařování, bodovém svařování, obsluze lisovacích a kovacích linek, ve slévárenství, manipulaci a paletizaci, nanášení těsnění a lepidla, výrobě plastů.

KSK je integrátorem robotů ABB

Robotizaci můžeme uplatnit mimo jiné při obloukovém svařování, bodovém svařování, obsluze lisovacích a kovacích linek, ve slévárenství, manipulaci a paletizaci, nanášení těsnění a lepidla, výrobě plastů.

Základní informace KSK, s.r.o.


Firma KSK s.r.o. vznikla v roce 1991 jako soukromá ryze česká firma se zaměřením na zakázkovou konstrukci a výrobu speciálních a jednoúčelových strojů a zařízení. Její náplní je komplexní uspokojení potřeb zákazníka od vytipování nebo vývoje vhodné technologie, až po zkonstruování a vyrobení stroje. Samozřejmostí je zaškolení obsluhy, technická podpora a servis po dobu životnosti stroje. KSK s.r.o. se zabývá rovněž obchodní činností, například prodejem přídavných materiálů pro svařování, mechanických filtrů na vodu apod.
Naše aktivity:
  • konstrukce a výroba strojů pro svařování a navařování
  • technické poradadenství pro technologické procesy svařování a navařování
  • technické poradadenství pro vytipování přídavných svařovacích materiálů
  • prodej svařovacích materiálů voestalpine Böhler Welding, ALUNOX Schweißtechnik, ESAB, DEW
  • renovace opotřebovaných součástí
  • kooperace při svařování a navařování
  • konstrukce a výroba zkušebních stolic
  • opravy, repase a modernizace strojů, včetně elektrických, hydraulických a pneumatických okruhů
  • výrobu a prodej filtrů na mechanické nečistoty
Naše aktuální certifikáty ISO 9001:2015:

ISO 9001: 2015 EN