POLOHOVADLA


Vyrábíme polohovadla s plynulou regulací otáček (řízených frekvenčními měniči), nebo bez regulace, s ručním nebo motorickým naklápěním, s nožním nebo ručním ovládáním. Konstrukce polohovadel je robustní a v provozu nevyžaduje zvláštní údržbu. Standardně jsou dodávána polohovadla uvedená v tabulce. Na základě požadavku je dodat, nebo upravit podle požadavku zákazníka, např. lícní deskou o jiném průměru, s otvory, závity, T-drážkami, jiným rozsahem otáček apod. 

SKLOPNÁ POLOHOVADLA

Vyrábíme v seriové řadě ručně nebo motoricky sklápěná, s různými rozsahy otáček, vybavené nožním nebo dálkovým ovládáním, upravujeme dle požadavků zákazníka.

více

KLADKOVÁ POLOHOVADLA - až do 20 tun

Kladková polohovadla nabízíme na rámu nebo i jako samostatné podložné kladky, s pohonem popř. brzdou v různých nosnostech, s různými povrchy kladek, s nosností až do 20tun.

více

OTOČNÁ POLOHOVADLA

Na zakázku vyrábíme různá polohovadla podle specifických požadavků zákazníků.

více

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Polohovadla vybavujeme potřebným příslušenstvím-např. držákem hořáku, nožním ovládáním s možností plynulé regulace otáček, různými upínacími prvky atd.

více

Základní informace KSK, s.r.o.


Firma KSK s.r.o. vznikla v roce 1991 jako soukromá ryze česká firma se zaměřením na zakázkovou konstrukci a výrobu speciálních a jednoúčelových strojů a zařízení. Její náplní je komplexní uspokojení potřeb zákazníka od vytipování nebo vývoje vhodné technologie, až po zkonstruování a vyrobení stroje. Samozřejmostí je zaškolení obsluhy, technická podpora a servis po dobu životnosti stroje. KSK s.r.o. se zabývá rovněž obchodní činností, například prodejem přídavných materiálů pro svařování, mechanických filtrů na vodu apod.
Naše aktivity:
  • konstrukce a výroba strojů pro svařování a navařování
  • technické poradadenství pro technologické procesy svařování a navařování
  • technické poradadenství pro vytipování přídavných svařovacích materiálů
  • prodej svařovacích materiálů voestalpine Böhler Welding, ALUNOX Schweißtechnik, ESAB, DEW
  • renovace opotřebovaných součástí
  • kooperace při svařování a navařování
  • konstrukce a výroba zkušebních stolic
  • opravy, repase a modernizace strojů, včetně elektrických, hydraulických a pneumatických okruhů
  • výrobu a prodej filtrů na mechanické nečistoty
Naše aktuální certifikáty ISO 9001: 2015 najdete v kategorii "ke stažení"  https://www.kskct.cz/cs/ke-stazeni