PLAZMOVÉ NAVAŘOVACÍ AUTOMATY


Pro mechanizaci navařování otěruvzdorných, antikorozních, žáruvzdorných a jiných vrstev vyrábíme speciální automaty pro navařování pod tavidlem, v ochranných plynech a plazmou. Jednotlivé typy automatů konstruujeme na zakázku s ohledem na typ a velikost navařované součásti a typ návarového materiálu. Pro navařování lze také použít i některé námi vyráběné svařovací automaty. Kromě konstrukce a výroby navařovacích automatů nabízíme i kooperace na našich navařovacích automatech.

PPC 250 GMR

Plazmový navařovací automat PPC 250 GMR je určen na navařování tvarových součástí (přední, konečné a ústní sklářské formy a pod.) rotačních součástí z čela nebo na obvod (sedla, klíny a kuželky armatur, středící kroužky, dýnka a závěrové hlavy sklářských forem apod.), nerotačních součástí z čela, metodou PTA s práškem.

více

PPC 250 PTM

Plazmový navařovací automat PPC 250 HD je určen na navařování rotačních součástí z čela nebo na obvod (sedla, klíny a kuželky armatur, difuzory, šneky, desky apod.) metodou PTA.

více

PPC 250 HG

Plazmový navařovací automat PPC 250 HG určen na navařování jednoduchých rotačních součástí na čele nebo na obvodu (sedla, klíny a kuželky armatur, středící kroužky, dýnka a závěrové hlavy sklářských forem apod.), metodou PTA s práškem.

více

PPC 250 R6

Plazmový navařovací automat PPC 250 R je určen na navařování rotačních součástí z čela nebo na obvodu  (sedla, klíny a kuželky armatur, středící kroužky, ústní formy, dýnka, závěrové hlavy sklářských forem, ventily a sedla spalovacích motorů apod.) metodou PTA s práškem

více

PPC 250 NAO

Navařovací plasmový automat pro navařování dílů armatur.

více

PPC 250 WH

Navařovací stroj pro návary na rotačních součástech. Stroj pracuje v automatickém režimu, součástí stroje je předehřívací systém.
např. navařování extrudérů metodou PTA  wolframkarbidovými, stellitovými i jinými prášky

více
Pro plazmové navařování vyrábíme kompletní automaty řady PPC 250, které lze modifikovat podle požadavků zákazníka. Kromě konstrukce a výroby navařovacích automatů nabízíme i kooperace na našich plazmových navařovacích automatech.

Základní informace KSK, s.r.o.


Firma KSK s.r.o. vznikla v roce 1991 jako soukromá ryze česká firma se zaměřením na zakázkovou konstrukci a výrobu speciálních a jednoúčelových strojů a zařízení. Její náplní je komplexní uspokojení potřeb zákazníka od vytipování nebo vývoje vhodné technologie, až po zkonstruování a vyrobení stroje. Samozřejmostí je zaškolení obsluhy, technická podpora a servis po dobu životnosti stroje. KSK s.r.o. se zabývá rovněž obchodní činností, například prodejem přídavných materiálů pro svařování, mechanických filtrů na vodu apod.
Naše aktivity:
  • konstrukce a výroba strojů pro svařování a navařování
  • technické poradadenství pro technologické procesy svařování a navařování
  • technické poradadenství pro vytipování přídavných svařovacích materiálů
  • prodej svařovacích materiálů voestalpine Böhler Welding, ALUNOX Schweißtechnik, ESAB, DEW
  • renovace opotřebovaných součástí
  • kooperace při svařování a navařování
  • konstrukce a výroba zkušebních stolic
  • opravy, repase a modernizace strojů, včetně elektrických, hydraulických a pneumatických okruhů
  • výrobu a prodej filtrů na mechanické nečistoty
Naše aktuální certifikáty ISO 9001: 2015 najdete v kategorii "ke stažení"  https://www.kskct.cz/cs/ke-stazeni