ZKUŠEBNY


ZSU 300

Zkušební stolice ZSU 300 U je kombinovaná pro zkoušení velkých přírubových armatur DN65-300 a malých přírubových armatur DN 10-65. Zkušební stolice je určena pro tlakové zkoušky pevnosti tělesa a těsnosti uzávěru přírubových armatur. Upínání je hydraulické. Vyhodnocení je vizuálně.

více

ZS 400

Zkušební stolice ZS 240 je určena pro tlakové zkoušky pevnosti tělesa a těsnosti uzávěru armatur s přivařovacími konci. Upínání je ruční a hydraulické. Vyhodnocení je vizuálně.

více

ZHS 150

Zkušební stolice je určena pro tlakové zkoušky pevnosti tělesa a těsnosti uzávěru přírubových armatur. Upínání je pneumaticko-hydraulický multiplikátor. Vyhodnocení je vizuálně.

více

ZSP 50

Zkušební stolice je určena pro tlakové zkoušky pevnosti tělesa a těsnosti uzávěru přírubových armatur. Upínání je pneumatické. Vyhodnocení je vizuálně.

více

ZS 5

Zkušební stolice je určena pro předzkoušení odlitků. Upínání je pneumatické nebo mechanické. Vyhodnocení je vizuálně.

více

VZ 40 T

Zkušební stolice je určena pro předzkoušení svařenců na těsnost vzduchem. Zkoušený svařenec se napustí tlakovým vzduchem a pomocí motoricky poháněné plošiny se ponoří do vany s vodou. V průběhu lze plošinu motoricky naklápět. Vyhodnocení je vizuálně, únikem bublinek. Součástí stolice je zásobní přepadová nádrž, filtrace a přečerpávací čerpadlo.

více

MULTIPLIKÁTORY ŘADY ZM

Jako zdroje tlaku zkušebních kapalin ke zkušebním stolicím se používají multiplikátory řady ZM. Jsou řešeny stavebnicově pro různé výstupní tlaky. Pohon je stlačeným vzduchem. Na jeden multiplikátor lze napojit i více stolic. K multiplikátorům se dodávají zásobníky zkušební vody. Objem zásobníku se volí podle velikosti a počtu použitých zkušebních stolic. Jejich konstrukce je přizpůsobena konkrétním požadavkům. Součástí zásobníku jsou čerpadla pro plnění zkoušeného prostoru a přečerpávání ze sběrné nádrže stolice zpět do zásobníku a filtry na odstraňování nečistot ze zkušebního média.

více

Základní informace KSK, s.r.o.


Firma KSK s.r.o. vznikla v roce 1991 jako soukromá ryze česká firma se zaměřením na zakázkovou konstrukci a výrobu speciálních a jednoúčelových strojů a zařízení. Její náplní je komplexní uspokojení potřeb zákazníka od vytipování nebo vývoje vhodné technologie, až po zkonstruování a vyrobení stroje. Samozřejmostí je zaškolení obsluhy, technická podpora a servis po dobu životnosti stroje. KSK s.r.o. se zabývá rovněž obchodní činností, například prodejem přídavných materiálů pro svařování, mechanických filtrů na vodu apod.
Naše aktivity:
  • konstrukce a výroba strojů pro svařování a navařování
  • technické poradadenství pro technologické procesy svařování a navařování
  • technické poradadenství pro vytipování přídavných svařovacích materiálů
  • prodej svařovacích materiálů voestalpine Böhler Welding, ALUNOX Schweißtechnik, ESAB, DEW
  • renovace opotřebovaných součástí
  • kooperace při svařování a navařování
  • konstrukce a výroba zkušebních stolic
  • opravy, repase a modernizace strojů, včetně elektrických, hydraulických a pneumatických okruhů
  • výrobu a prodej filtrů na mechanické nečistoty
Naše aktuální certifikáty ISO 9001: 2015 najdete v kategorii "ke stažení"  https://www.kskct.cz/cs/ke-stazeni