Plazmová navařovací zařízení – patříme mezi top výrobce v Evropě

Zobrazit více

Komplexní služby: vytipování technologií, výroba zařízení, přídavné materiály, servis.

navarovani

Navařování

Ve světě je značně rozšířena aplikace plazmatu, zejména při navařování prášků a drátů. Metoda má základ v použití vysoce koncentrovaného proudu plazmy pro tavení navařovaného materiálu.

svarovani ksk

Svařování

Pro mechanizaci svařování vyrábíme několik řad automatů. Na všech automatech lze instalovat svařování metodou MIG/MAG, TIG, TIG s přídavným drátem, pod tavidlem, plazmou a mikroplazmou atd.

robotizace hp

Robotizace

KSK je oficiálním integrátorem firmy ABB a Comau. Robotizaci můžeme uplatnit při obloukovém a bodovém svařování, ve slévárenství, výrobě plastů aj.

welding_spools2

Přídavné materiály

Nabízíme široký sortiment svařovacích, navařovacích a pájecích materiálů. Konkrétně obalené elektrody, tyčinky, dráty na cívkách, tavidla, prášky, pájky apod.

Navařování a svařování rozumíme

Jsme ryze česká firma a patříme mezi top výrobce v Evropě.

NAŠE KNOW-HOW SI PŘEDÁVÁME

Naše zkušenosti si předáváme z generace na generaci. Firma byla založena jako rodinný podnik a postupně předáváme pravomoci našim potomkům, kteří mají dlouhodobý zájem podílet se na pokračování chodu naší firmy.

Více informací o nás

01HISTORIE

Působíme na trhu více než 25 let. Začali jsme jako malá rodinná firma působící v České Třebové. Postupem času jsme získali i zahraniční klienty a vypracovali se mezi čtyři největší dodavatele v Evropě.

03KVALITA

Důležitá je pro nás vysoká technická úroveň našich produktů a služeb, abychom uspokojili požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

02SERVIS

Prodejem to u nás určitě nekončí. Svým zákazníkům jsme k dispozici i s následným servisem strojů. Dokážeme také vyrobit stroje na míru vašim požadavkům.

04INOVACE

Neustále udržujeme vývoj a výzkum na úrovni, abychom se udrželi na špičce. Proto spolupracujeme s univerzitami a výzkumnými ústavy.

Rádi vám pomůžeme s výběrem technologie.

Kontaktujte nás

WELD SURFACING AUTOMATIC MACHINES

For weld surfacing mechanisation of abrasive-resisting, anticorrosive, heat-resisting etc. layers, we produce special automatic machines for weld surfacing under the fluxing agent, in protective gases and by plasma. Particular types of automatic machines are constructed on demand, with regard to the type and size of the surfaced material. For weld surfacing, you can also use some of the welding automatic machines we produce. Apart from the construction and production of weld surfacing automatic machines, we also offer cooperative work on our weld surfacing automatic machines.

SELECTED TYPES OF WELD SURFACING AUTOMATIC MACHINES

NAO 4 -2

Weld surfacing automatic machine NAO 4-2

The automatic machine serves for a direct weld surfacing of seats into bodies of closing and regulating valves (industrial armatures).

 • + weld surfacing by MIG/MAG method
 • + pneumatic clamping
 • + overlays from the diameter 20 mm till the depth up to 500 mm
 • + table diameter 300 mm
 • + manual table positioning 0-25°
 • + carrying capacity 100 kg
 • + programmable cycle of weld surfacing
 • + dimensions of the machine (w*l*h): 1250*1400*2250 mm
nao4-3

Weld surfacing automatic machine NAO 4-3

The automatic machine serves for a direct weld surfacing of seats into bodies of closing and regulating valves (industrial armatures).

 • + weld surfacing by MIG/MAG method
 • + pneumatic clamping
 • + overlays from the diameter 20 mm till the depth up to 500 mm
 • + programmable cycle of weld surfacing