Plazmová navařovací zařízení – patříme mezi top výrobce v Evropě

Zobrazit více

Komplexní služby: vytipování technologií, výroba zařízení, přídavné materiály, servis.

navarovani

Navařování

Ve světě je značně rozšířena aplikace plazmatu, zejména při navařování prášků a drátů. Metoda má základ v použití vysoce koncentrovaného proudu plazmy pro tavení navařovaného materiálu.

svarovani ksk

Svařování

Pro mechanizaci svařování vyrábíme několik řad automatů. Na všech automatech lze instalovat svařování metodou MIG/MAG, TIG, TIG s přídavným drátem, pod tavidlem, plazmou a mikroplazmou atd.

robotizace hp

Robotizace

KSK je oficiálním integrátorem firmy ABB a Comau. Robotizaci můžeme uplatnit při obloukovém a bodovém svařování, ve slévárenství, výrobě plastů aj.

welding_spools2

Přídavné materiály

Nabízíme široký sortiment svařovacích, navařovacích a pájecích materiálů. Konkrétně obalené elektrody, tyčinky, dráty na cívkách, tavidla, prášky, pájky apod.

Navařování a svařování rozumíme

Jsme ryze česká firma a patříme mezi top výrobce v Evropě.

NAŠE KNOW-HOW SI PŘEDÁVÁME

Naše zkušenosti si předáváme z generace na generaci. Firma byla založena jako rodinný podnik a postupně předáváme pravomoci našim potomkům, kteří mají dlouhodobý zájem podílet se na pokračování chodu naší firmy.

Více informací o nás

01HISTORIE

Působíme na trhu více než 25 let. Začali jsme jako malá rodinná firma působící v České Třebové. Postupem času jsme získali i zahraniční klienty a vypracovali se mezi čtyři největší dodavatele v Evropě.

03KVALITA

Důležitá je pro nás vysoká technická úroveň našich produktů a služeb, abychom uspokojili požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

02SERVIS

Prodejem to u nás určitě nekončí. Svým zákazníkům jsme k dispozici i s následným servisem strojů. Dokážeme také vyrobit stroje na míru vašim požadavkům.

04INOVACE

Neustále udržujeme vývoj a výzkum na úrovni, abychom se udrželi na špičce. Proto spolupracujeme s univerzitami a výzkumnými ústavy.

Rádi vám pomůžeme s výběrem technologie.

Kontaktujte nás

MACHINES

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

STRAIGHTENING MACHINE RS 400

Straightening machine RS 400 serves for the automatic straightening of the weldments of truss structures, which are twisted after the welding.

  • + Torque 5500 Nm
  • + Turning diameter 1100 mm
  • + Maximum length of the weldment 5000 mm
MO 65-50

INDUCTION HEATING HANDLER MO 65-50

The machine MO 65-50 serves for the safe input of the parts into the inductor and it enables the inductor to move with the parts, thus to  heat them on a required temperature. The required parameters are set on a display which is installed on a machine.

  • + Programmable heating cycle
  • + Maximum weight of one piece 25 kg
  • + Maximum height of one piece 450 mm
  • + Maximum platform dimensions of one piece 200*200 mm
  • + Dimensions 2120*1000*1760 mm
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

SOLDERING AUTOMATIC MACHINE PA 3

Soldering automatic machine PA 3 serves for soldering of lids and tubes in a protective atmosphere when using the induction heating. The machine is equipped with indexing table. The operator puts the parts inside manually, the rest is done in the other working positions. In the end the operator takes out the finished part.

  • + Electric energy consumption 21 kW
  • + Dimensions 1500*800*1350 mm